| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 254 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | Rough Guides |
| Weight | 298 g |
| Colour | - |
| Brand | Fodor's Travel |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Waterford Press |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |